50MXC15000MEFCSN35X50
MFR.Part #
50MXC15000MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C5528827
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15000uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.77A@120Hz 50V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS