25PFV220M8X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25PFV220M8X10.5
JLCPCB Part #
C3274396
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 220uF 25V 27mΩ 4000hrs@125℃ 80mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS