UPJ1C392MHD
MFR.Part #
UPJ1C392MHD
JLCPCB Part #
C1598997
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 16mm 2.47A@10kHz 31.5mm 3900uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS