80USC4700MEFCSN35X30
MFR.Part #
80USC4700MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1607013
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 4.922A@10kHz 4700uF 80V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS