200WXA150MEFCGC18X25
MFR.Part #
200WXA150MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1601942
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+125℃ 150uF 18mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 638.4mA@10kHz 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS