16YXG2200MEFC12.5X20
MFR.Part #
16YXG2200MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1595607
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 20mm 2200uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS