80MXG3300MEFCSN25X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80MXG3300MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3723366
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.64A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 3300uF 40mm 80V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS