80MXG3900MEFCSN25X45
MFR.Part #
80MXG3900MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1137055
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.97A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 3900uF 45mm 80V ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS