200WXA100MEFCGC16X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200WXA100MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1597720
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+125℃ 100uF 16mm 2000hrs@105℃ 200V 20mm 381mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS