400CXW100MEFR16X31.5
MFR.Part #
400CXW100MEFR16X31.5
JLCPCB Part #
C338203
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 31.5mm 400V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS