63ZLH270MEFCT810X20
MFR.Part #
63ZLH270MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1644268
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 270uF 5mm 600mA@120Hz 63V 78mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS