10MXC27000MEFC30X30
MFR.Part #
10MXC27000MEFC30X30
JLCPCB Part #
C3724379
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 2.95A@120Hz 27000uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors