LNC2G152MSEFBB
MFR.Part #
LNC2G152MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615428
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 10.8A@120Hz 1500uF 22mm 400V 5000hrs@85℃ 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS