35PK470MEFCT810X12.5
MFR.Part #
35PK470MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1581092
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12.5mm 35V 470uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS