420VXS180MEFC25X35
MFR.Part #
420VXS180MEFC25X35
JLCPCB Part #
C1611202
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.24A@120Hz 10mm 180uF 25mm 35mm 420V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS