6.3ZL330MEFCT16.3X11
MFR.Part #
6.3ZL330MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C1592819
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 222.75mA@120Hz 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS