6.3ZLG330MEFCT16.3X11
MFR.Part #
6.3ZLG330MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C1591966
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 418mA@120Hz 6.3V 6.3mm 65mΩ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS