25MH547MEFCTZ6.3X5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25MH547MEFCTZ6.3X5
JLCPCB Part #
C1590469
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 25V 47uF 56mA@120Hz 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS