6.3YXF470MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
6.3YXF470MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C424122
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 470uF 6.3V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS