450MXK390MEFCSN25X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450MXK390MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C692403
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.04A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 390uF 450V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS