420HXG470MEFC30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
420HXG470MEFC30X50
JLCPCB Part #
C1611656
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.98A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 420V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS