63YXG1200MEFC18X31.5
MFR.Part #
63YXG1200MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C1602558
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 18mm 31.5mm 6000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS