63VXG8200MEFC35X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63VXG8200MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1613256
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 35mm 4.531A@10kHz 5000hrs@105℃ 50mm 63V 8200uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS