63RX30330M12.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63RX30330M12.5X25
JLCPCB Part #
C1598164
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+130℃ 12.5mm 25mm 330uF 4000hrs@130℃ 5mm 63V 700mA@120Hz 72mΩ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS