63PZF56M10X9
MFR.Part #
63PZF56M10X9
JLCPCB Part #
C3275063
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 30mΩ 4000hrs@125℃ 56uF 5mm 63V 70mA@120Hz 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS