35PZH150M8X9
MFR.Part #
35PZH150M8X9
JLCPCB Part #
C3274575
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+135℃ 150uF 2.9A@100kHz 22mΩ 3.5mm 35V 4000hrs@135℃ 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS