400LXW68MEFR12.5X35
MFR.Part #
400LXW68MEFR12.5X35
JLCPCB Part #
C5115001
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 35mm 400V 5mm 620mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS