100ZLH390MEFC12.5X40
MFR.Part #
100ZLH390MEFC12.5X40
JLCPCB Part #
C1587366
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.287A@120Hz 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 36mΩ 390uF 40mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS