100ZLH1000MEFC18X40
MFR.Part #
100ZLH1000MEFC18X40
JLCPCB Part #
C1603427
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 100V 18mm 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS