50ZLJ330M10X20
MFR.Part #
50ZLJ330M10X20
JLCPCB Part #
C440832
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 330uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS