50ZLH680MEFCG412.5X30
MFR.Part #
50ZLH680MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C5115374
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.573A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 30mm 50V 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS