EKXJ201ELL121MK30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKXJ201ELL121MK30S
JLCPCB Part #
C1583648
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 120uF 200V 30mm 5mm 725mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS