35YXH470MEFCG412.5X16
MFR.Part #
35YXH470MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1595551
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.45A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS