450USH330MEFCSN30X30
MFR.Part #
450USH330MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1610706
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.14A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 30mm 330uF 450V ±20% 插件,D30xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS