16ZLG1000MEFC12.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16ZLG1000MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C5114538
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.32A@120Hz 1000uF 12.5mm 16V 16mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS