50YXG1200MEFC16X31.5
MFR.Part #
50YXG1200MEFC16X31.5
JLCPCB Part #
C1498545
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.806A@120Hz 1200uF 16mm 22mΩ 31.5mm 50V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS