63YXJ47M6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63YXJ47M6.3X11
JLCPCB Part #
C440027
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 47uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS