50WXA680MEFCGC16X16
MFR.Part #
50WXA680MEFCGC16X16
JLCPCB Part #
C5115307
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 16mm 16mm 2000hrs@105℃ 50V 680uF 7.5mm 710mA@120Hz ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS