475MXH100MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
475MXH100MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1590047
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 475V 830mA@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS