220VXH1000MEFC25X45
MFR.Part #
220VXH1000MEFC25X45
JLCPCB Part #
C1497983
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.65A@120Hz 220V 25mm 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS