450MXH220MEFCSN25X35
MFR.Part #
450MXH220MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1590121
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.37A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 35mm 450V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS