450USC150MEFCSN22X50
MFR.Part #
450USC150MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C3721742
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@85℃ 450V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS