63YXG560MEFCG412.5X35
MFR.Part #
63YXG560MEFCG412.5X35
JLCPCB Part #
C1668605
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 35mm 560uF 577.5mA@120Hz 5mm 6000hrs@105℃ 63V 83mΩ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS