400KXW120MEFC18X30
MFR.Part #
400KXW120MEFC18X30
JLCPCB Part #
C1584888
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 120uF 18mm 2000hrs@105℃ 30mm 400V 670mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS