50PK1000MEFCCC12.5X25
MFR.Part #
50PK1000MEFCCC12.5X25
JLCPCB Part #
C5115273
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.35A@120Hz 1000uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS