100YXJ220MG412.5X25
MFR.Part #
100YXJ220MG412.5X25
JLCPCB Part #
C2940714
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
100V 12.5mm 220uF 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS