50NA2R2M5X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50NA2R2M5X11
JLCPCB Part #
C1591579
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 19mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@85℃ 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS