381LX822M035J022
MFR.Part #
381LX822M035J022
JLCPCB Part #
C3725387
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.9A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 49mΩ@120Hz 8200uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS