LKS2A681MESY
MFR.Part #
LKS2A681MESY
JLCPCB Part #
C1498559
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@120Hz 1000hrs@85℃ 100V 10mm 20mm 25mm 680uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS