80VXG4700MEFCSN35X45
MFR.Part #
80VXG4700MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1612561
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 3.956A@10kHz 35mm 45mm 4700uF 5000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS